Sting wraca do Polski

Sting w sierpniu gościł w naszym kraju, a już zapowiedział kolejną wizytę. 27 marca Anglik zagra na warszawskim Torwarze.

Muzyk przyjedzie promować wydaną właśnie, rock-popową płytę "57th & 9th" promowaną singlem "I Can't Stop Thinking About You". Podczas trasy Stingowi towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Josh Freese (perkusja) oraz Rufus Miller (gitara). Gośćmi specjalnymi na trasie będą piosenkarz/autor piosenek Joe Sumner, czyli syn artysty, oraz pochodzący z San-Antonio zespół Tex-Mex The Last Bandoleros.

 

Sting to kompozytor, piosenkarz, aktor, autor tekstów i aktywista pochodzący z angielskiego Newcastle. Z zespołem The Police wydał pięć albumów studyjnych z takimi przebojami jak "Roxanne", "Message in a Bottle", "Don't Stand So Close to Me" czy "Every Breath You Take".

Wśród jego solowych hitów znajdują się "Englishman in New York", "Fragile" czy "Russians".

Łącznie - jako solista i członek The Police - sprzedał 100 milionów płyt. Zdobył 17 nagród Grammy, trzy Brit, Złoty Glob, Emmy, trzy nominacje do Oscara oraz - razem z The Police - został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame w 2003 roku. Zagrał również w kilkunastu filmach, a ponadto jest autorem dwóch książek, w tym "Broken Music" (bestsellerowy życiorys według "The New York Times").

BILETY:

Bilety na koncert w ramach trasy 57th & 9th Tour w Warszawie w cenach od 349 zł wejdą do sprzedaży 21 listopada o 10.00 na LiveNation.pl.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!