Mietek Szcześniak pokazuje "Poczekaj"

Mietek Szcześniak zaprezentował teledysk do najnowszego singla "Poczekaj".

To drugi utwór promujący świeżo wydany album wokalisty, "Nierówni". Na krążek trafiły utwory oparte na tekstach księdza Jana Twardowskiego.

Zamierzenie artysty było proste: podzielić się wierszami ks. Twardowskiego, przenosząc je z serc do głów i na usta, żeby można było je śpiewać, tańczyć (!), śmiać się i płakać. Niewymuszenie i po prostu - jak to u Twardowskiego. Opracowane przez Szcześniaka wiersze opowiedziane są językiem kompozycji nawiązujących do akustycznej, lekkiej i pełnej słońca muzyki brazylijskiej - bossanovy, samby, chorinjo, sao.

Za realizację wideo odpowiada Jędrzej Guzik. Klip, w którym widzimy starszą parę wykonującą codzienne czynności, można obejrzeć tutaj:

 

Longplay "Nierówni" miał premierę 18 listopada.

Mietek Szcześniak to piosenkarz, kompozytor i autor tekstów. Na koncie ma przebój "Dumka na dwa serca" z Edytą Górniak. Ponadto Zaśpiewał w duetach z Anną Jurksztowicz, Majką Jeżowską, Kayah, Anną Marią Jopek, Lorą Szafran czy Natalią Kukulską. Jego poprzednia płyta to "Songs from Yesterday" nagrana z Krzysztofem Herdzinem.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!