Virgin mówi "Kopiuj - wklej"

Zespół Virgin promuje nową płytę, która niekoniecznie okazała się sukcesem. Do sieci trafił właśnie klip do kolejnego singla.

Wideo powstało do piosenki "Kopiuj - wklej". Za reżyserię czarno-białego, częściowo fabularyzowanego filmiku odpowiadają Justyna Dudek i Marek Marlikowski. Klip składa się z ujęć kapeli wykonującej rockową balladę, Dody prezentującej swe wdzięki oraz historii zakochanej pary. Z efektem można zapoznać się tutaj

 

"Kopiuj - wklej" pochodzi z płyty "Choni", która ukazała się 10 listopada.

Przez siedem lat istnienia grupa Virgin nagrała trzy albumy, z których drugi - "Bimbo" (2004), zdobył szczyt listy OLIS i pokrył się złotem, a trzeci - "Ficca" (2005), także znalazł się na pierwszym miejscu notowania płyt w Polsce i uzyskał status podwójnej platyny. Z wymienionych tytułów pochodzą przeboje Virgin - "Dżaga", "Nie zawiedź mnie", "Kolejny raz", "Szansa", "Znak pokoju", "2 bajki". W 2007 roku drogi Dody i Tomka Luberta rozeszły się. Wokalistka rozpoczęła udaną karierę solową, w której trakcie nagrała dwie płyty ("Diamond Bitch", "7 pokus głównych" - obydwie uzyskały status platynowy), wystąpiła w filmie oraz licznych programach telewizyjnych. Stała się też jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie. Z kolei Tomek Lubert założył zespoły Video i Volver, z którymi odniósł spore sukcesy. Nagrał też pierwszą solową płytę o tytule "Z miłości do muzyki". W pochodzącej z niej piosence "Hej" zaśpiewała. Doda.

Oprócz Dody i Tomka Luberta Virgin tworzą obecnie także: ceniony perkusista Piotr "Pniaq" Pniak (m.in. Proletaryat, Reni Jusis, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska), perkusista Piotr "Posejdon" Pawłowski oraz basista Piotr Olszewski.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!