Wybierz się na przejażdżkę z Nelly Furtado

Nelly Furtado ujawniła szczegóły nadchodzącego albumu "The Ride".

Longplay ukaże się 31 marca, a nie jak wcześniej zapowiadano 3 marca. Zestaw wypełni 12 utworów, w tym znany już singel "Pipe Dreams". Producentem materiału jest John Congleton, znany ze współpracy z St. Vincent czy Explosions in the Sky.

Oto tracklista: "Cold Hard Truth" "Flatline" "Carnival Games" "Live" "Paris Sun" "Sticks and Stones" "Magic" "Pipe Dreams" "Palaces" "Tap Dancing" "Right Road" "Phoenix"

W ubiegłym roku Furtado nagrała z Blood Orange piosenkę "Hadron Collider", która ostatecznie trafiła na jego płytę "Freetown Sound".

Mająca portugalskie i kanadyjskie korzenie Nelly Furtado zdobyła popularność hitem "I'm Like a Bird" z debiutu "Whoa, Nelly!" (2000). Po 2 latach wydała drugą płytę, "Folklore", zamieszanie, szczególnie na listach przebojów, wywołał jednak trzeci, wyprodukowany przez Timbalanda album "Loose", który miał premierę w czerwcu 2006 roku. Z płyty pochodzą przeboje "Maneater", "Promiscuous" i "All Good Things (Come to an End)". Dyskografię piosenkarki wieńczy longplay "The Spirit Indestructible" z 2012 roku.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!