Alternatywna wersja "All I Want for Christmas"! [POSŁUCHAJ]

James Corden z pomocą Mariah Carey, ale nie tylko, przygotował specjalny świąteczny odcinek swego popularnego programu "Carpool Karaoke".

Mariah Carey, Adele i Red Hot Chili Peppers śpiewają "All I Want for Christmas" w samochodzie Jamesa Cordena:

 

Przypomnijmy, że show z udziałem gwiazd polega na śpiewaniu piosenek w samochodzie i rozmowach na tematy zawodowe i prywatne. Do specjalnego, bożenarodzeniowego odcinka gospodarz zaprosił Mariah Carey. Autorka przeboju "All I Want for Christmas" wyznała, że jako świąteczny prezent, chce, by Corden zaśpiewał jej gwiazdkowy hit. Tak też się stało. Co więcej, komik nakłonił też innych artystów i tak powstał klip z udziałem nie tylko Carey, ale i Adele, Lady Gagi, Eltona Johna, Chrisa Martina z Coldplay, Gwen Stefani, Seleny Gomez, Adele, Demi Lovato, Nicka Jonasa oraz - jak się okazuje - mistrzów klaskania, Red Hot Chili Peppers.

James Corden znany jest z programu "The Late Late Show with James Corden", którego segmentem jest właśnie popularne "Carpool Karaoke". Na dużym ekranie można go było podziwiać w filmach "Tajemnice lasu", "Kill Your Friends" czy "Dama w vanie". Anglik będzie gospodarzem przyszłorocznej gali Grammy.

Mariah Carey obdarzona jest 5-oktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła 5 statuetek Grammy. Jej ostatnia regularna płyta to "Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse" z maja 2014 roku. Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu "Imperium". Od 11 grudnia na kanale E! można oglądać dokumentalny serial "Świat Mariah".

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!