Katy Perry w niezwykłym parku rozrywki

Katy Perry opublikowała charakterystyczny dla siebie, kolorowy, nieco bajkowy teledysk do swego najświeższego przeboju "Chained To The Rhythm".

W euforycznym kawałku w rytmie disco udziela się Skip Marley , wnuk Boba Marleya. Współtwórcami utworu są Sia i Max Martin . Pierwszego dnia, kawałek został odsłuchany ponad 3 miliony razy w serwisie Spotify, co jest nowym rekordem wśród śpiewających solistek. W ciągu tygodniu liczba streamów przekroczyła 20 milionów.

Wideo przedstawia gwiazdę w niecodziennym parku rozrywki. Teledysk nakręcony został w ciągu trzech styczniowych dni na terenie parku Six Flags Magic Mountain w kalifornijskiej Valencii. Klip wyreżyserował laureat Grammy, Matthew Cullen (Jay-Z, Beck), który współpracował wcześniej z artystką przy teledyskach do "Dark Horse" i "California Gurls". Producentami są Danny Lockwood , Rob Newman , Ben Leiser i Javier Jimenez .

 

Niewykluczone, iż w tym roku fani doczekają się też nowej płyty artystki.

Katy Perry zasłynęła przebojem "I Kissed a Girl". Na koncie ma także takie popularne numery jak "California Gurls", "Teenage Dream", "The One That Got Away" czy "Roar" i "Dark Horse". Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy. Dyskografię Amerykanki zamyka longplay "Prism" z października 2013 roku.

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!