Jared Leto staje za kamerą

Jared Leto zamierza wyreżyserować kryminalny thriller "77". Laureat Oscara za "Witaj w klubie" przymierza się do swego pełnometrażowego, fabularnego debiutu po drugiej stronie kamery.

Akcja filmu rozgrywać będzie się w 1974 roku w Los Angeles. Dzieło opowiadać będzie o dwóch detektywach, prowadzących śledztwo w sprawie zabójstwa kolegi policjanta. Panowie łączą siły, by rozwiązać też sprawę porwania dziedziczki, Patty Hearst.

David Matthews ("Narcos", "Zakazane imperium") pisze nową wersję scenariusza, który oryginalnie przygotował pisarz James Ellroy ("Tajemnice Los Angeles").

Wcześniej obraz wyreżyserować chciał Russell Crowe.

Jared Leto , gwiazdor "Legionu samobójców", laureat Oscara za "Witaj w klubie", dotąd reżyserował teledyski swojej kapeli 30 Seconds to Mars . Aktor ostatnio zapowiedział udział w produkcji "Blade Runner 2049", czyli sequelu "Łowcy androidów".

30 Seconds to Mars to obecnie jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych na świecie. Ostatnią płytą Amerykanów jest "Love, Lust, Faith And Dreams" z 2013 roku. W 2017 ma ukazać się piąty longplay bandu.

 

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!