Ania Dąbrowska, Sarsa i Sia na soundtracku "Porad na zdrady"

Znamy szczegóły ścieżki muzycznej do nowej komedii romantycznej "Porady na zdrady". Soundtrack z utworami Ani Dąbrowskiej, Darii Zawiałów, Sarsy, Sii czy Johna Legenda ukaże się się 24 lutego.

Tego samego dnia do kin trafi nowy film Ryszarda Zatorskiego , twórcy takich hitów jak "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!", "Nigdy w życiu!" oraz "Dzień dobry, kocham cię!".

W rolach głównych występują Magdalena Lamparska ("Listy do M 2", "Kochaj") i Anna Dereszowska ("Lejdis", "Dzień dobry, Kocham cię!"). Aktorkom partneruje duet: Mikołaj Roznerski ("7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Kochaj") i Krzysztof Czeczot ("Pitbull. Nowe porządki", "Singielka"). W pozostałych rolach zobaczymy Weronikę Rosati jako amatorkę seksownych Latynosów oraz Tomasza Karolaka jako króla poczytnych poradników na temat związków i spraw sercowych.

Obrazowi towarzyszy ścieżka dźwiękowa. Na płycie znalazły się: muzyka ilustracyjna autorstwa Rafała Kulczyckiego , polskie i zagraniczne przeboje (m.in. Daria Zawiałow - "Malinowy chruśniak", Sia - "Cheap Thrills") oraz premierowy, tytułowy utwór Ani Dąbrowskiej .

- Ta piosenka przeleżała w szufladzie kilka lat i nawet był plan, aby trafiła na płytę "Dla naiwnych marzycieli" - opowiada wokalistka. - Nie udało nam się jednak wtedy znaleźć dobrego sposobu na jej aranżację. Kluczem okazał się film i propozycja napisania do niego utworu. Od razu pomyślałam o tej piosence, bo zawsze wierzyłam, że ma w sobie duży potencjał.
 

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!