Prince Royce tańczy z Shakirą

Biodra Shakiry niezmiennie nie kłamią. Kolumbijka po raz kolejny zaprezentowała swą gibkość i taneczne umiejętności w teledysku do piosenki "Deja Vu" amerykańskiego artysty pochodzącego z Dominikany, Prince'a Royce'a.

Kawałek utrzymany jest w klimacie karaibskich rytmów. Wokale w miło bujającej piosence dzieli między siebie oboje wokalistów. Na potrzeby teledysku Shakira nauczyła się tańczyć bachatę - jeden z latynoamerykańskich tańców.

 

Zaśpiewana w całości po hiszpańsku kompozycja, promuje piąty studyjny album Prince'a Royce'a "Five", który ukazał się 24 lutego 2017 roku. Wokalista w swojej dotychczasowej karierze otrzymał aż osiem nominacji Latin Grammy, był również 10-krotnie nominowany do Billboard Music Awards i 18 statuetek Billboard Latin Music Awards. Jego poprzedni album to anglojęzyczny "Double Vision" z 2015 roku.

Pochodząca z Kolumbii Shakira , małżonka obrońcy FC Barcelona, Gerarda Piqué , matka dwójki jego synów, to autorka przebojów "Whenever, Wherever", "Hips Don't Lie", "Beautiful Liar" i "Waka Waka (This Time For Africa)" oraz "Loca". W marcu 2014 roku ukazała się ostatnia płyta piosenkarki zatytułowana po prostu "Shakira". Gwiazda wypuściła na początku 2016 roku singel "Try Everything" nagrany do animacji "Zwierzogród", w którym użyczyła głosu gazeli.

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!