Ed Sheeran ujawnił kolejną piosenkę i teledysk

Na kilka dni przed premierą trzeciej płyty, Ed Sheeran ujawnił jeszcze jedną piosenkę z albumu "÷ (Divide)". Zaprezentował również do niej teledysk.

Po "Shape Of You", "Castle On The Hill" i "How Would You Feel (Paean)" przyszła pora na kawałek "Eraser", który otwiera album. Poznaliśmy też teledysk do mocno autobiograficznej piosenki , który został nagrany podczas występu Eda w SB.TV.

 

Premiera płyty "÷ (Divide)" odbędzie się już 3 marca 2017 roku. Za produkcję materiału odpowiadają Benny Blanco (Rihanna, The Weeknd) i Ed Sheeran . Wokalista skorzystał także z talentów producenckich Johnny'ego McDaida, Mike'a Elizondo i Steve'a Maca. Nagrania odbyły się w Los Angeles, Londynie, Suffolk oraz na transatlantyckim liniowcu "RMS Queen Mary 2". Anglik jest też autorem okładki albumu. Sam ją wymyślił, a następnie namalował.

Jeśli chodzi o teksty, Ed Sheeran oddał w nich to, co dzieje się współcześnie na świecie oraz swoje prywatne emocje i doświadczenia. Sporo inspiracji dały mu podróże, które odbył w 2016 roku, związki z kobietami, jak i zdarzenia, które dotknęły jego rodzinę.

Dyskografię Eda Sheerana wciąż zamyka płyta "x" z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Promując ten materiał, Ed wystąpił na stołecznym Torwarze. Największe hity Anglika to "The A Team", "Sing", "Thinking Out Loud".

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!