Ed Sheeran sprzedaje swoje płyty

Niektórzy fani Eda Sheerana mieli okazję kupić najnowszą płytę bezpośrednio od muzyka.

Wokalista na parę godzin wcielił się w ekspedienta jednego ze sklepów muzycznych w Londynie. Sympatycy twórcy przeboju "Shape of You", którzy w dniu premiery krążka "÷" , 3 marca, pojawili się na Oxford Street mogli zobaczyć gwiazdora za kasą. Muzyk sam też sprzedał sobie płytę.

Ed Sheeran promuje swoją najnowszą płytęEd Sheeran promuje swoją najnowszą płytę Ed Sheeran Ed Sheeran

Za produkcję materiału "÷ (Divide)" odpowiadają Benny Blanco (Rihanna, The Weeknd) i Ed Sheeran . Wokalista skorzystał także z talentów producenckich Johnny'ego McDaida , Mike'a Elizondo i Steve'a Maca . Nagrania odbyły się w Los Angeles, Londynie, Suffolk oraz na transatlantyckim liniowcu "RMS Queen Mary 2". Anglik jest też autorem okładki albumu. Sam ją wymyślił, a następnie namalował.

 

Jeśli chodzi o teksty, Ed Sheeran oddał w nich to, co dzieje się współcześnie na świecie oraz swoje prywatne emocje i doświadczenia. Sporo inspiracji dały mu podróże, które odbył w 2016 roku, związki z kobietami, jak i zdarzenia, które dotknęły jego rodzinę.

Poprzednia płyta Sheerana to "x" z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Promując ten materiał, Ed wystąpił na stołecznym Torwarze. Największe hity Anglika to "The A Team", "Sing", "Thinking Out Loud".

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!