Beyoncé i Jay Z w drogiej, luksusowej posiadłości

Beyoncé i Jay Z przeprowadzają się do Los Angeles i właśnie poszukują nowego domu. Oczywiście, nie może być to pierwsza z brzegu willa.

Gwiazdorska para, która właśnie spodziewa się drugiego dziecka, interesuję się jedną z najdroższych posiadłości na Zachodnim Wybrzeżu. Piosenkarka i raper zastanawiają się nad zakupem luksusowej nieruchomości, którą w 1991 roku zbudował telewizyjny producent Aaron Spelling ("Beverly Hills, 90210"). Po śmierci męża, wdowa wyceniła minizamek z torem do gry w kręgle, piwniczką na wina czy salą kinową na 150 milionów dolarów. Obecnie właścicielem jest miliarder James Stun t i dziedziczka kierowcy formuły 1, Petra Ecclestone, którzy podobno nabyli willę wielkości średniego hotelu za 85 milionów dolarów w 2011 roku. W październiku 2016, nieruchomość została wyceniona na 200 milionów dolarów.

Blue Ivy , pierwsza córka muzyków, urodziła się w 2012 roku.

 

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny's Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów. Ostatni z nich, "Lemonade", miał premierę 23 kwietnia 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny's Child.

Jay Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka - "Reasonable Doubt" (1996), "The Blueprint" (2001) i "The Black Album" (2003) - uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn "Rolling Stone" zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Jego ostatni krążek to "Magna Carta Holy Grail" (2013).

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!