Josh Groban śpiewa dla pięknej Emmy Watson

Josh Groban zaprezentował pełną wersję piosenki "Evermore", którą nagrał do filmu "Piękna i Bestia".

Nagranie wcześniej pojawiło się z urywkiem obrazu z Emmą Watson w roli głównej.

 
- Jestem zaszczycony, że mogę zaśpiewać piosenkę stworzoną przez moich idoli Alana Menkena i Tima Rice'a - mówił wcześniej Groban. - "Piękna i bestia" towarzyszy mi od dziecka, więc cieszę się, że będę miał udział w nowym filmie.

Na soundtracku znalazła się też tytułowa piosenka - oryginalnie w wykonaniu Céline Dion - teraz zaśpiewana przez Arianę Grande i Johna Legenda . Dion także nagrała utwór do filmu.

Obraz "Piękna i Bestia" powstał na podstawie animowanego dzieła Disneya i klasycznej opowieści o uroczej Belle i podobno przerażającej Bestii. By ratować ojca, dziewczyna zgadza się zamieszkać w domu Bestii. Z czasem między nimi rodzi się uczucie. W rolach głównych występują Emma Watson i Dan Stevens. Za kamerą stanął Bill Condon ("Saga 'Zmierzch': Przed świtem"), a scenariusz napisał Stephen Chbosky . Premiera planowana jest na 17 marca 2017 roku.

Josh Groban to amerykański wokalista, autor piosenek, aktor i producent. Jego płyty znalazły 25 milionów nabywców na całym świecie. Większość jego albumów wielokrotnie pokryła się platyną. Wśród przebojów ma "You Raise Me Up" i "Believe". Ostatni album Grobana to "Stages" z kwietnia 2015 roku.

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!