Hey z Dawidem Podsiadło na wokalu

Grupa Hey przygotowała nową wersję swego singla "Błysk". Zamiast Katarzyny Nosowskiej za mikrofonem stanął Dawid Podsiadło.
- Kobiety to istoty tkane z najszlachetniejszej materii, wszystkie, bez wyjątku - czytamy na Facebooku formacji. - Piękne, dzielne, dumne, czułe, mądre, czasem smutne, zmęczone, przestraszone, ale zawsze - wyjątkowe. Dziewczyny. Dziś dla Was, z najniższymi ukłonami, Hey w całkowicie męskim składzie, z Dawid Podsiadło na wokalu. Celebrujcie swą kobiecość! Panowie, chłopaki - dołączajcie.
 

Dla przypomnienia, poniżej zostaje zamieszczony mroczniejszy i bardziej niepokojący oryginał z tak samo zatytułowanego, ostatniego albumu Hey . Longplay ukazał się w kwietniu 2016 roku. Obecnie muzycy promują go na koncertach.

 

Hey to jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 roku ich twórczość - znakomite kompozycje opatrzone szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej - szybko zjednały sobie publiczność. Obecnie grupa promuje najnowszy longplay "Błysk", który ukazał się w kwietniu 2016 roku.

Dawid Podsiadło pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Popularność zdobył za sprawą programu "X Factor". Jego debiutancka płyta "Comfort and Happines" ukazała się w maju 2013 roku i od razu dotarła na 1. miejsce OLiS-u. Została ponadto wyróżniona czterema Fryderykami i nominacją do Paszportów "Polityki". Jego drugi longplay, "Annoyance and Disappointment", miał premierę w listopadzie 2015 roku. Dawid Podsiadło jest także wokalistą rockowej kapeli Curly Heads.

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!