Zobacz teledysk do "Heavy" Linkin Park

Do sieci trafił klip do najnowszego, mocno zaskakującego singla formacji Linkin Park, "Heavy".

Wbrew tytułowi, piosenka wcale nie jest ciężka (heavy). Kapela, która zaczynała od nu metalowych brzmień, zaprezentowała tym razem na electropową balladę. W kawałku wokalnie udziela się amerykańska wokalistka Kiiara . Muzycy sami czuwali nad produkcją, a współautorem piosenki jest ekspertka od popowych hitów Emily Wrigh t znana ze współpracy z Miley Cyrus, Katy Perry czy Flo Ridą. Za reżyserię klipu odpowiada Tim Mattia . W pełnym emocji i dramaturgii filmiku widzimy wokalistów - Chestera Benningtona i Kiiarę - walczących ze swymi demonami.

 

"Heavy" zapowiada siódmą studyjną płytę Linkin Park zatytułowaną "One More Light". Album ukaże się 19 maja 2017 roku. Longplay będzie następcą "The Hunting Party" z 2014 roku, który sprzedał się w ponad 2 mln egzemplarzy na świecie. W Polsce krążek uzyskał złoty status.

Linkin Park to nagrodzony Grammy zespół, który tworzą: wokalista Chester Bennington, perkusista Rob Bourdon, gitarzysta Brad Delson , basista Dave "Phoenix" Farrell , DJ Joe Hahn i Mike Shinoda - wokal , klawisze, gitara. Na koncie mają 50 milionów sprzedanych albumów na świecie, platynę w 34 krajach na 5 kontynentach, 62 milionów fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów na YouTube z 5 miliardami odtworzeń.

15 czerwca Amerykanie zagrają w Tauron Arenie Kraków w ramach Impact Festivalu.

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!