Piotr Rogucki śpiewa dla Miuosha

Miuosh zaprezentował kolejny utwór ze swej nadchodzącej płyty "Pop". Po nagraniu z Katarzyną Nosowską z Hey, można zapoznać się z utworem z gościnnym udziałem Piotra Roguckiego z grupy Coma.
- Co za przyjemność zaśpiewać wraz z Miuoshem, "Traffic" tu - napisał na Facebooku rockowy wokalista.
 

Do realizacji materiału raper zaprosił także Tomasza Organka i Bajm. Longplay "Pop" ukaże się 17 marca. Jak zapewnia artysta, dzieło przełamuje schematy myślenia o muzyce hip-hopowej. Prace nad krążkiem trwały 2 lata. Efektem jest płyta nad wyraz eklektyczna i pełna niestandardowych rozwiązań. Na poziomie tekstów, mamy do czynienia z układającą się w całość intrygującą historię. Zabawa konwencją i eksperymentowanie zaczynają się na poziomie warstwy muzycznej, za którą oprócz Miuosha, odpowiadają także Michał Fox Król , Smolik , Myslovitz i Maciej Sawoch (SOXSO/JÓGA).

Miuosh niedawno zrealizował swoją wersję przeboju "To wychowanie" grupy T. Love.

Miuosh , właściwie Miłosz Paweł Borycki, to polski raper i producent muzyczny. Karierę zaczynał w grupie Projektor. Największy sukces odniósł za sprawą solowych płyt "Piąta strona świata" (2011, platyna) i "Prosto przed siebie" (2012, podwójna platyna). Jego dorobek zamyka album "Historie" zrealizowany z okazji 72. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego z Andrzejem Smolikiem i Natalią Grosiak.

Piotr Rogucki na koncie ma trzy solowe wydawnictwa "Loki - wizja dźwięku", "95-2003" i "J.P. Śliwa".

Coma , na której czela stoi artysta, to jedna z najpopularniejszych rockowych formacji na polskiej scenie. Pochodząca z Łodzi ekipa zasłynęła singlami "Spadam" i "Leszek Żukowski". Poprzedni, mający platynowy status tzw. "Czerwony album" pochodzi z października 2011 roku (zestaw doczekał się anglojęzyczna wersji "Don't Set Your Dogs On Me" w 2013 roku). Na koncie mają 6 Fryderyków i 6 utworów, które dotarły do top 10 Listy Przebojów Trójki, w tym numer 1 "Los cebula i krokodyle łzy".

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!