Adele zaśpiewała dla fanki, która miała zawał

Adele wykonała piękny gest. Będąca obecnie na trasie po Australii artystka, zadedykowała jedną z piosenek fance, która na jej koncercie doznała ataku serca.

Adele grała dwa koncerty na ANZ Stadium w Sydney. Pierwszy odbył się w piątek, 10 marca 2017 roku. Mniej więcej w połowie występu 47-letnią fankę zabrano ze stadionu z podejrzeniem zawału serca. Lekarze krótko później potwierdzili, że fanka faktycznie doznała zawału. Adele przerwała koncert w trakcie intro do "Set Fire To The Rain", aby kobietę można było bez kłopotu przetransportować do szpitala.

Dzień później w tym samym miejscu Adele życzyła fance powrotu do zdrowia, a następnie zadedykowała jej piosenkę "Take It All".

- Nie mogę się doczekać aż cię poznam. Mam nadzieję, że wkrótce porozmawiamy - powiedziała Adele.
 

Adele ma na koncie trzy albumy "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Angielki osiągnął w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż krążek "25" kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!