Hot Chip podkręcają Katy Perry

Najnowszy singel Katy Perry trafił w ręce zdolnych muzyków Hot Chip.

Twórcy przeboju "Over and Over" wzięli na warsztat piosenkę "Chained to the Rhythm". W numerze amerykańską piosenkarkę wsparł Skip Marley, wnuk Boba Marleya. Panowie z Hot Chip w remiksie dodali z kolei charakterystyczną dla swych nagrań taneczną pulsację.

 

To pierwsza piosenka Amerykanki od 4 lat. Niebawem powinniśmy poznać nowy singel zapowiadający jej nadchodzący album.

Katy Perry zasłynęła przebojem "I Kissed a Girl". Na koncie ma także takie popularne numery jak "California Gurls", "Teenage Dream", "The One That Got Away" czy "Roar" i "Dark Horse". Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy. Dyskografię Amerykanki zamyka longplay "Prism" z października 2013 roku.

Hot Chip to twórcy przebojów "Over and Over" i "Ready for the Floor". Pochodzący z Londynu zespół proponuje mieszkankę indietroniki i alternatywno-tanecznego grania. W 2006 roku zostali nominowani do Mercury Prize a w 2009 do Grammy (za "Ready for the Floor"). Na koncie mają sześć płyt, z których ostatnia to "Why Make Sense?" z maja 2015 roku.

Jeden z członków formacji, Joe Goddard, szykuje się do wydania solowej płyty "Electric Lines", która ukaże się 21 kwietnia.

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!