"W drodze do marzeń" - premiera nowego singla i teledysku Wilków!

Wilki właśnie zaprezentowali teledysk do piosenki "W drodze do marzeń". Klip promuje ich najnowszy album "Przez dziewczynę".
"W drodze do marzeń" jest oparty na brytyjsko brzmiącym riffie rodem z muzyki pubowej. Na próbie riff zagrał Mikis, a ja zacząłem nucić melodię i po godzinie mieliśmy gotową piosenkę. Tekst opowiada o życiu zespołu w trasie i właśnie podczas trasy koncertowej Monika napisała ten tekst. To prawdziwa historia romansu, który zdarzył się jednemu z moich kolegów.

Dziś, w dniu oficjalnej premiery singla, swoją premierę ma także teledysk do tej piosenki.

 
Podczas nagrywania clipu świetnie się bawiliśmy - opowiada Robert - jest bardzo pozytywny i radosny. Teledysk pokazuje zespół w sytuacjach prywatnych, na backstage'u, w sali prób i na koncertach. Jest też mnóstwo niepublikowanych wcześniej filmów, okazało się, że mamy naprawdę spore archiwum i udało nam się pokazać niemalże wszystkich muzyków grających w Wilkach przez ostatnie 25 lat.

Zespół rozpoczął przygotowania do wakacyjnej trasy na 25-lecie Wilków:

Na pewno na koncertach pojawi się wiele utworów dawno niegranych, na niektórych także goście. Szczególnie cieszymy się, na Przystanek Woodstock, gdzie zagramy utwory z pierwszej płyty i parę numerów z Przedmieść.

"Przez dziewczyny" to ósmy album studyjny zespoły. W jego skład wchodzi jedenaście utworów.

Wilki to polski zespół pop-rockowy, który zadebiutował w 1992, założony przez Roberta Gawlińskiego, kompozytora i autora tekstów. Do tej pory wydał 8 płyt studyjnych i 3 płyty koncertowe. Wielokrotnie ich płyty pokrywały się platyną a piosenki znajdowały się na szczycie listy przebojów.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!