Anthrax chce zaśpiewać z Lady Gagą!

Nie wszyscy byli zdegustowani kooperacją Lady Gagi z Metallicą. Inni przedstawiciele wielkiej czwórki thrash metalu - Anthrax - sami chętnie zrobiliby coś z gwiazdą popu.

O potencjalnej współpracy opowiedział basista kapeli, Frank Bello .

- Lady Gaga jest naszą przyjaciółką - przyznał muzyk. - Jest niesamowita. Uwielbiamy ją, ale dopiero co wystąpiła z Metallicą na Grammy. Jest fanka metalu, jest wspaniała i chcemy z nią pracować. Jest jednak bardzo zajęta, ma mało czasu. My jesteśmy otwarci na współpracę, ale na razie nic nie zaplanowaliśmy.
 

Anthrax powstał w 1981 roku w Nowym Jorku. Założycielami byli Scott Ian i Dan Lilker. Zespół nagrał do tej pory 11 albumów studyjnych oraz EP-kę wspólnie z Public Enemy. Ich dorobek wieńczy longplay "For All Kings" z lutego 2016 roku. Płyty Anthrax sprzedały się w ponad 10 milionach egzemplarzy.

Lady Gaga obecnie promuje wydaną w październiku 2016 roku płytę "Joanne". Amerykanka ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to "Bad Romance", "Telephone", "Alejandro", "Just Dance" czy "Poker Face".

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!