Rihanna ogląda siebie w "Bates Motel"

W USA wyemitowano pierwszy odcinek "Bates Motel" z udziałem Rihanny. Wokalistka oglądała epizod ze znajomymi i wszystko transmitowała.

Produkcja opowiada o dzieciństwie i młodości Normana Batesa (Freddie Highmore), zabójcy z filmu "Psychoza". Rihanna w nowych odcinkach wciela się Marion Crane , czyli główną bohaterkę horroru z 1960 roku (w filmie Alfreda Hitchcocka grała ją Janet Leigh , a w remake'u z 1998 roku Anne Heche ).

Twórcy cyklu byli bardzo zadowoleni z piosenkarki.

- Jest bardzo charyzmatyczna, wniosła do swojej postaci coś unikatowego - chwaliła gwiazdę showrunner, Kerry Ehrin. - Zależało nam przede wszystkim, by była to nowa postać, a nie powtórzona wersja Marion. Wiedzieliśmy, że Rihanna zdoła zrobić coś współczesnego z rolą.

Sama zainteresowana chyba nie zawsze była z siebie zadowolona, bo zdarzyło jej się krzywić na swój widok i wyglądać na zawstydzoną, gdy pokazywana była romantyczna scena. Poniżej znajduje się Wideo ukazujące Rihannę oglądającą odcinek "Bates Motel"

 

Najnowsza płyta Rihanny , "Anti", miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka w ubiegłym roku opublikowała singel "Sledgehammer", który przygotowała do filmu "Star Trek: W nieznane". Nagrała też przebój "This Is What You Came For" z Calvinem Harrisem. Ostatnio zajęta jest na planie filmu "Ocean's Eight".

 

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!