Muzyk Take That w "Gwiezdnych wojnach"

Gary Barlow z popowej formacji Take That potwierdził, iż zagrał gościnnie w nowej odsłonie sagi "Gwiezdne wojny", "Star Wars: The Last Jedi".
- Nie jestem szturmowcem, ale się tam pojawiam - przekonuje Anglik. - Choć teraz kiedy się wygadałem, pewnie mnie wytną. Ludzie od "Gwiezdnych ludzi" mają surowe zasady w kwestii ujawniania informacji.

W kontynuacji produkcji "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" do swych ról wrócili Carrie Fisher, Mark Hamill, Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Ponadto udział potwierdzili Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie. Dzieło opisywane jest jako kolejny rozdział sagi Skywalker, co wskazuje, iż tytułowym ostatnim Jedi jest Luke Skywalker.

Rian Johnson odpowiada za reżyserię jak i scenariusz. Kathleen Kennedy i Ram Bergman są producentami.

Carrie Fisher , która zmarła pod koniec 2016 roku, zdążyła nakręcić wszystkie swoje sceny.

Polska premiera "Star Wars: The Last Jedi" zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Zespół Take That 24 marca wydał nową płytę, "Wonderland", promowaną singlem "Giants".

 

Take That zaczynali jako kwintet. Grupa zawiesiła działalność w 1996 roku, niedługo po tym jak szeregi opuścił Robbie Williams . Zespół, jako kwartet, reaktywował się w 2005 roku. Williams wrócił do kolegów w 2010 roku na dwa lata. W 2014 roku z grupą rozstał się Jason Orange .

Wśród największych hitów Take That znajdują się "Why Can't I Wake Up with You", "Pray", "Babe", "Relight My Fire" (featuring Lulu), "Sure", "Patience", "Shine", "How Deep Is Your Love" czy "Back for Good".

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!