"Bates Motel": Rihanna pod prysznicem

Stało się. Rihanna występując w serialu "Bates Motel", nakręciła słynną scenę prysznicową z "Psychozy".

Odkąd poinformowano, że wokalistka zagra Marion Crane, czyli główną bohaterkę horroru "Psychoza" z 1960 roku (oryginalnie grała ją Janet Leigh , a w remake'u z 1998 roku Anne Heche ), zaczęto się zastanawiać, czy twórcy serialu odważą się sięgnąć po kultową już scenę z filmu Alfreda Hitchcocka. Okazało się, że tak, a prace nad nią trwały pół roku.

- To była wielka odpowiedzialność - mówi producentka, Kerry Ehrin. - Chcieliśmy jednocześnie złożyć hołd tej kultowej scenie i wpasować ją w naszą historię. Nie chcieliśmy kopiować filmu Hitchcocka.

Amerykanie mieli już okazję obejrzeć odcinek z sławną sekwencją, w której - oryginalnie - Marion zostaje brutalnie zabita.

Wideo na swym profilu twitterowym zamieściła też Rihanna. Kto się, chce przekonać, czy sceny są do siebie podobne i czy kończą się tak samo, może obejrzeć klip poniżej.

Przypomnijmy, że produkcja "Bates Motel" traktuje o dzieciństwie i młodości Normana Batesa (Freddie Highmore), zabójcy z filmu "Psychoza". Trwający obecnie piąty sezon, będzie ostatnim.

Najnowsza płyta Rihanny , "Anti", miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka w ubiegłym roku opublikowała singel "Sledgehammer", który przygotowała do filmu "Star Trek: W nieznane". Nagrała też przebój "This Is What You Came For" z Calvinem Harrisem. Ostatnio zajęta była na planie filmu "Ocean's Eight".

 

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!