The Weeknd znów z Laną Del Rey

The Weeknd i Lana Del Rey najwyraźniej lubią współpracować, gdyż ponownie postanowili połączyć siły.

Wokalistka występowała dotąd gościnnie na dwóch płytach Kanadyjczyka - "Beauty Behind the Madness" (w piosence "Prisoner") i "Starboy" (w "Party Monster" i "Stargirl Interlude"). Teraz The Weeknd się odwdzięczył i napisał dla koleżanki utwór. Numer nosi tytuł "Lust for Life" i prawdopodobnie trafi na nadchodzącą płytę Amerykanki, która właśnie powstaje. Szczegóły wydawnictwa nie są znane. Na razie fani otrzymali singel "Love". Za produkcję kawałka odpowiadają Benny Blanco i Emile Haynie .

 

Lana Del Ray zasłynęła singlami "Video Games" i "Born to Die", które promowały album "Born To Die". Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to "Summertime Sadness", "National Anthem" i "Dark Paradise". Ostatni dotąd longplay Amerykanki, "Honeymoon", miał premierę we wrześniu 2015 roku.

O The Weekndzie zrobiło się głośno za sprawą mikstejpów, które wrzucił do sieci i nagrania "Wicked Games". Oficjalnie zadebiutował w 2013 roku albumem "Kiss Land". Na drugi longplay "Beauty Behind the Madness" fani musieli czekać do 2015 roku. Zestaw pokrył się w USA platyną, a w ojczyźnie artysty podwójną platyną. Muzyk nagrał też przebój "Earned It" na ścieżkę muzyczną "Pięćdziesięciu twarzy Greya", za który otrzymał nominację do Oscara. Współpracował z Drakiem, Arianą Grande, Sią czy Laną Del Rey . W listopadzie 2016 roku ukazał się jego najnowszy album "Starboy".

30 czerwca dwukrotny laureat Grammy wystąpi na Open'erze.

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!