Skylar Grey śpiewa dla Papa Roach

Zespół Papa Roach zaprezentował kolejne utwory z nadchodzącej płyty, "Crooked Teeth". Do jednego z nich zaprosił wokalistę, Skylar Grey.

Po "Crooked Teeth" i "Help", fani mają okazję poznać piosenki "Born For Greatness" i "Periscope". W drugiej z nich pojawia się znana ze współpracy z Eminemem, Skylar Grey.

 

Longplay ukaże się 19 maja nakładem Eleven Seven Music. Materiał powstawał w północnym Hollywood. Nad brzmieniem czuwali Nicholas "RAS" Furlong i Colin Brittain.

- Cały zamysł polegał na tym, że bierzemy klasyczne elementy Papa Roach, te, które wszyscy kochają i je uwspółcześniamy poprzez brzmienie i proces twórczy - wyjaśnia frontman, Jacoby Shaddix. - W ten sposób powstała śmiała, odważna i najbardziej przygodowa wersja Papa Roach.

Wersja deluxe albumu zostanie wzbogacona o krążek z materiałem koncertowym.

Zespół Papa Roach założony został w 1993 roku. Sukces zapewnił sobie albumem "Infest" (2000), który uzyskał status potrójnej platyny. Pochodzący z longplaya numer "Last Resort" do dziś jest największym hitem kapeli. Kolejne krążki również były ciepło przyjmowane przez fanów, szczególnie "Getting Away With Murder" z 2004, który pokrył się platyną. Łącznie płyty Amerykanów sprzedały się w ponad 20 milionach egzemplarzy na całym świecie. Ich ostatni dotąd zestaw to "F.E.A.R." ze stycznia 2015 roku.

Skylar Grey dała się poznać za sprawą współpracy z Eminemem (jest współautorką przeboju "Love the Way You Lie", który raper nagrał z Rihanną) czy Nicki Minaj. Ostatni album Amerykanki, "Don't Look Down", pochodzi z lipca 2013 roku. Jej piosenka "Wreak Havoc" znalazła się na soundtracku z filmu "Legion samobójców".

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!