Nowa płyta i wytwórnia Mariah Carey

Mariah Carey zawarła nowy kontrakt z koncernem Epic. W ramach nowej umowy gwiazda wkrótce nagra płytę, ale też powołała do życia własną wytwórnię, Butterfly MC Records.

Wokalistka już pracuje nad albumem, który powinien ukazać się jeszcze w tym roku.

- Wkładam całe serce i duszę w tworzenie nowej muzyki - zapewnia artystka, która cieszy się też z nowych biznesowych wyzwań. - Jestem szczęśliwa, że będę pracowała z i dla wszystkich, których kocham.
Z perspektywy współpracy zachwycony jest też prezes Epic, L.A. Reid. - Nie mogę się doczekać nadchodzących sukcesów Mariah.

Reid osobiście nadzoruje nowy album wokalistki. Artyści mieli już okazję współpracować przy krążku "The Emancipation of Mimi" (2005). Na razie tytuł nowego dzieła ani data premiery nie są znane.

Nie wiadomo też, jakich artystów w swej wytwórni Butterfly MC mieć Amerykanka. Mariah Carey obdarzona jest pięciooktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła pięć statuetek Grammy. Jej ostatnia regularna płyta to "Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse" z maja 2014 roku. Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu "Imperium". Na kanale E! można było oglądać dokumentalny serial o diwie, "Świat Mariah".

 

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!