Już jest nowy teledysk Kasi Cerekwickiej!

Właśnie ukazał się teledysk Kasi Cerekwickiej do piosenki "Bez Ciebie", która aktualnie jest jedną z najczęściej granych piosenek w kraju.

Piosenka "Bez ciebie" cieszy się ogromną popularnością. Utwór został wyświetlony na YouTube wciągu 2 miesięcy ponad 1,6 milina razy. Natomiast teledysk wciągu jednego dnia obejrzało prawie 30 tys osób. Muzykę do piosenki skomponowała Ania Dąbrowska oraz Kuba Galiński , natomiast nad tekstem pracowali Ania Dąbrowska , Roman Szczepanek oraz sama wokalistka, Kasia Cerekwicka .

Reżyserką i autorka scenariusza jest Monika Majorek , reżyserka filmowa. Jej krótkometrażowy film "Inka" był wyświetlany na międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. Cannes Short Film Corner, Palm Springs Short Fest i Nowe Horyzonty. Autorem zdjęć jest Tomek Ślesicki , który pracował również przy teledyskach Sorry Boys, Dawida Podsiadło, BOKKA.

- Klip jest utrzymany w konwencji filmów skandynawskich. Mrocznie i monochromatyczne kolory. Nad obrazkiem pracowaliśmy dwa dni w dość ciężkich warunkach ze względu na porę roku - zimno i zdjęcia plenerowe. Na szczęście humor nam dopisywał. Klip opowiada o utracie kogoś bliskiego, o tęsknocie. chcieliśmy stworzyć teledysku, w którym obraz podkreśla emocje znajdujące się w tekście piosenki. Jestem bardzo zadowolona z montażu poszczególnych scen, które pięknie podkreślają emocje w utworze. - komentuje Kasia Cerekwicka.
 

Kasia Cerekwicka to polska piosenkarka i autorka tekstów. Swoją karierę muzyczną zaczęła w 1997 roku gdy zwyciężyła w programie "Szansa na sukces". Popularność przyniosła jej piosenka "Na kolana" dzięki której zdobyła "Superjedynkę" za przebój roku. Dwa lata temu ukazał się piąty studyjny album piosenkarki zatytułowany "Między słowami". Natomiast nowa płyta studyjna, którą zwiastuje singiel "Bez Ciebie" ukarze się dopiero na jesień.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!