Madonna nie aprobuje swojej biografii "Blonde Ambition"

Niedługo po tym, jak ogłoszono, iż powstanie film "Blonde Ambition" o Madonnie, gwiazda - niezbyt przychylnie - wypowiedziała się o projekcie.

Scenariusz pisze Elyse Hollander . Film skupiać będzie się na wczesnym etapie kariery królowej popu, w latach 80. Obserwować będziemy m.in. prace przyszłej gwiazdy nad debiutancką płytą.

Madonnie nie spodobał się ten pomysł.

- Nikt nie wie tego, co ja wiem i co widziałam. Tylko ja mogę opowiedzieć swoją historię - napisała na Instagramie artystka. - Każdy, kto próbuje zrobić do za mnie, jest szarlatanem i głupcem, i liczy na szybkie uznanie bez nakładu pracy. To choroba trawiąca nasze społeczeństwo.

Wśród producentów "Blonde Ambition" znalazł się Brett Ratner , który nakręcił dla Madonny klip "Beautiful Stranger". Biografię realizuje studio Universal.

 

Madonna wydała trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer", "Vogue", "Take A Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes".

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!