Kasia Moś przeszła do finału Konkursu Eurowizji!

Wczoraj odbył się I półfinał Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowie. Kasia Moś wraz utworem "Flashlight" przeszła do finału.

Kasia Moś wystąpiła wczoraj w I półfinale Konkursu Eurowizji. Wokalistka znalazła się w dziesiątce uczestników, którzy zaśpiewają podczas finału konkursu. Występ wokalistki był bardzo udany i zyskał wiele pozytywnych komentarzy na różnych forach w internecie. Kasia Moś po finale przyznała, że jest zadowolona ze swojego występu, a to rzadko się jej zdarza. Nie wiadomo natomiast ile punktów uzyskała nasza reprezentantka ponieważ szczegóły głosowania są tajne, by nie sugerować widzom na kogo mają głosować podczas finału. Finaliści zostali odczytani losowo.

Podczas trasy koncertowej promującej utwór "Flashlight" w krajach biorących udział w Konkursie Eurowizji, Kasia Moś została przyjęta bardzo ciepło, a publiczność była zachwycona jej występem.

Wraz Polską do finału przeszli: Mołdawii, Azerbejdżanu, Grecji, Szwecji, Portugalii, Armenii, Australii, Cypru i Belgii.

KASIA MOŚ - FLASHLIGHT

 

Wokalistka może liczyć na wsparcie fanów. Przed półfinałem napisała na swoim facebooku:

Kochani właśnie wróciłam do hotelu. To był bardzo długi dzień. Bardzo dziękuję za Wasze nieustanne wsparcie. Dzisiaj na scenie czułam Waszą energię wysyłaną w moją stronę wyjątkowo mocno!

W lutym Kasia Moś odwiedziła studio Radia Złotych Przebojów i opowiedziała o początkach swojej kariery oraz jak przygotowuje się do Eurowizji.

Kuba Mędrzycki i Kasia Moś w programie 'Cała Muzyka'Kuba Mędrzycki i Kasia Moś w programie 'Cała Muzyka' Kuba Mędrzycki, Kasia Moś

Czy wiedzieliście, że Kasia śpiewała w Klupie aktora Johnny'ego Deppa? Dlaczego nie śpiewa przy ognisku? Jak zaczynała się jej kariera?

Całą rozmowę z Polską reprezentantką do Konkursu Eurowizji możecie posłuchać >>>TUTAJ<<<

Trzymamy kciuki za zwycięstwo polskiej reprezentantki.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!