Shakira rzuca do kosza w obcasach i skacze ze spadochronem

Jak zwykle piękna i uwodzicielska Shakira zaprezentowała teledysk do najnowszego singla "Me Enamoré".

Piosenka promuje nadchodzący longplay Kolumbijki "El Doroado". Jedenasta płyta ukaże się 26 maja . Album wypełnią głównie hiszpańskojęzyczne utwory, ale nie zabraknie na nim także 3 piosenek śpiewanych po angielsku.

W klipie do "Me Enamoré" widzimy przede wszystkim Shakirę. W lesie, w pokoju, w którym panuje bałagan, skaczącą ze spadochronem czy rzucającą piłkę do kosza w butach na obcasach.

 

Shakira, małżonka obrońcy FC Barcelona, Gerarda Piqué, matka dwójki jego synów, to autorka przebojów "Whenever, Wherever", "Hips Don't Lie", "Beautiful Liar" i "Waka Waka (This Time For Africa)" oraz "Loca". Gwiazda wypuściła na początku 2016 roku singel "Try Everything" nagrany do animacji "Zwierzogród", w którym użyczyła głosu gazeli. Niedawno zaśpiewał gościnnie w piosence "Deja Vu" Prince'a Royce'a, a także współpracowała z Malumą i Black M.

Ostatnim albumem wokalistki jest wydana 3 lata temu "Shakira" z hitami "Empire" oraz "Can't Remember to Forget You (featuring Rihanna)". Shakira ma na koncie ponad 70 milionów sprzedanych albumów.

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!