Utwory Guns N' Roses zagrane bronią i różą

Dla chcącego nic trudnego. "Knockin' On Heavens Door" i inne hity Gunsów jeszcze nigdy nie brzmiały tak... dosłownie.

Wyobraźnia ludzka nie zna granic. Aby zasłynąć w internecie ludzie prześcigają się w najbardziej zwariowanych pomysłach. Odkopaliśmy jeden z nich, który może się Wam spodobać.

Ciągi skojarzeń związanych z grupą Guns N' Roses mogą sprowadzać nas do czerwonej bandanki Axla Rose'a, burzy loków Slasha czy też odtwarzać w głowie słynny przebój "November Rain" . Autor wideo, o którym mowa najwyraźniej idzie zupełnie innym, oryginalnym tokiem myślenia. Słysząc nazwę zespołu, do głowy przychodziło mu raczej jej znaczenie, a w zasadzie to, z czego się składa. YouTuber rozebrał ją na czynniki pierwsze tworząc cover zagrany po prostu bronią i różą.

Da się? Da się!

 

Niewykluczone, że gitarzysta zaskoczy nas jeszcze niejednym pomysłem. Jego kanał pełny jest bowiem szalonych nagrań utworów zagranych przy pomocy nietypowych przedmiotów. Jednym z nich jest na przykład pralka .

 

Na świecie istnieje o wiele więcej "Pomysłowych Dobromirów". Jeden z nich potrafi na przykład zagrać "All My Loving" zespołu The Beatles stojąc w maszynie w kształcie ryby ziejącej ogniem.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!