"Kolorowe jarmarki" w rosyjskiej wersji

Do tego zaśpiewane przez kilkuletnią dziewczynkę! Posłuchajcie, jak brzmi przebój z repertuaru Maryli Rodowicz i Janusza Laskowskiego w nietypowym wydaniu.

Wielu z nas za młodu marzyło, by w przyszłości zostać kimś ważnym dla świata - superbohaterem. Najlepiej do tego obrazu pasowały zawody jak strażak, policjant, lekarz czy nauczyciel.

Istniała zawsze także grupka małych artystów, których największym marzeniem było zostanie gwiazdą estrady. To oni śpiewali do szczotki , która miała udawać mikrofon, zamęczali rodziców swoimi wielkimi koncertami na pufie co drugi dzień i nagrywali swój głos magnetofonem na kasety.

Większości z nich się nie udało (na szczęście dla świata muzyki), niektórzy jednak od najmłodszych lat brzmieli jakby ktoś właśnie włączył radio. Taką osóbką jest Margarita Stryukova - kilkulatka pochodząca z Rosji. Dziewczynka wzięła udział w tamtejszej dziecięcej edycji programu "The Voice", a wybór utworu na przesłuchaniu nieco zaskakuje.

 

Mamy nadzieję, że ta mała dziewczynka nie wpędziła Was w kompleksy o talencie i niespełnionych marzeniach z dzieciństwa. Każdy wybiera własną drogę i być może po prostu nie było Wam dane zostać drugim Krzysztofem Krawczykiem czy Marylą Rodowicz . Nie warto zazdrościć, lecz cieszyć się talentem innych. Takowym z pewnością mogą pochwalić się też dzieciaki śpiewające przeboje zespołu Abba !

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!