Michael Jackson w klipie do "Thriller"... bez muzyki

Szuranie butami po asfalcie, wychodzenie z grobu, atak żywych trupów. Jak to wszystko mogło brzmieć w trakcie nagrywania teledysku?

Obraz do hitu Michaela Jacksona ukazał się 2 grudnia 1983 roku. Autorami scenariusza do klipu byli Michael Jackson i John Landis, który wyreżyserował dzieło. "Thiller" to tak naprawdę 14-minutowy film krótkometrażowy, który został wpisany do National Film Registry - listy filmów budujących dziedzictwo kulturalne Stanów Zjednoczonych.

Teledysk zrobił furorę dzięki imponującym kostiumom, scenografii i układom tanecznym. Klip był przełomem dla afroamerykańskich artystów - zapoczątkował ukazywanie się ich wideo w raczkującej wtedy telewizji MTV.

Jesteście ciekawi, jak mogła wyglądać, a raczej "być słyszana", praca na planie obrazu Michaela Jacksona? Obejrzyjcie nietypową wersję klipu!

 

Tak, zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to parodia. Co z tego, jeśli sprawia tyle radości? :) Jeśli spodobał Wam się taki pomysł kreatywnych youtuberów, obejrzyjcie klip do "Oops!... I Did It Again" Britney Spears bez muzyki. Skrzypienie jej lateksowego kombinezonu robi wrażenie...

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!