12-letnia brzuchomówczyni zaśpiewała The Beatles

Dziewczynka z pomocą dwóch kukiełek wykonała hit "With a Little Help from My Friends" i wygrała amerykański "Mam talent". Zobaczcie to nagranie!

Ta mała artystka udowodniła, że zasługuje na miano zwycięzcy jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych na świecie. Na scenie towarzyszyły jej dwie postacie - Oscar i Petunia.

Nie było łatwo. Najpierw musiała zapanować nad paniką Oscara, którego pokonały nerwy i... zemdlał. Z Petunią też wcale nie było tak różowo. Kukiełka miewa problemy ze skromnością i lubi się wywyższać. 12-letnia Darci Lynne potrafi jednak sprowadzać swoich towarzyszy do pionu i na szczęście występ doszedł do skutku.

Wyjątkowa trójka postanowiła wykonać przebój skomponowany przez Johna Lennona i Paula McCartneya . Zobaczcie wideo z występem, który skradł serca jurorów i publiczności. Sama piosenka zaczyna się w 2:18!

 

Zastanawiacie się jak wyglądały kwalifikacje do programu i w jaki sposób Darci dała się poznać jurorom? Dziewczynka wystąpiła na scenie z Petunią, która jeszcze wtedy była skromnym króliczkiem , przynajmniej jeśli chodzi o wygląd... Co nie oznacza, że śpiewanie piosenki z tą postacią było łatwe! Dlaczego? Zobaczcie sami!

 

Czym jeszcze Darci zaskakiwała publiczność? Na przykład występem z Edną - sprośną starszą panią , która zawstydziła samego Simona Cowella!

 

Ta dziewczynka naprawdę MA TALENT!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!