Andrzej Piaseczny zaprasza do sypialni w nowym teledysku

Wokalista promuje najnowszą płytę zatytułowaną "O mnie, o Tobie, o nas". Zobaczcie klip do piosenki "Wszystko dobrze"!

Premiera nowego albumu Andrzeja Piasecznego zbliża się wielkimi krokami! Album, który ukaże się już 13 października 2017 r., promuje singiel "Wszystko dobrze" . Kojącą melodię skomponowaną przez Anię Dąbrowską pobudza intymny tekst Andrzeja Piasecznego o potrzebie bliskości z ukochaną osobą i czerpaniu radości z tego, co tu i teraz.

Teledysk promujący płytę to intrygujący obraz ulotnej relacji dwojga ludzi - historia przenosi widza do hotelowych korytarzy i apartamentów. W kadrach piękna i tajemnicza kobieta - w tej roli wystąpiła przyjaciółka artysty - Malwina Wędzikowska. Zręcznie kokietuje oko kamery oraz samego Andrzeja Piasecznego. To wysmakowany i tajemniczy klip, który hipnotyzuje widza.

Zobaczcie sami!

 

"Wszystko dobrze" to drugi singel zapowiadający nachodzący album Andrzeja Piasecznego, którym świętuje 25-lecie działalności artystycznej. "O mnie, o Tobie, o nas" - będzie płytą nie tylko dojrzałą, ale też zaskakująco pogodną. To niezwykła współpraca artysty z Anią Dąbrowską. Energia dwóch żywiołów zaowocowała 10 intymnymi utworami o miłości, przyjaźni, o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota.

Okładka płyty 'O mnie, o Tobie, o nas' Andrzeja PiasecznegoOkładka płyty 'O mnie, o Tobie, o nas' Andrzeja Piasecznego materiały prasowe materiały prasowe

Nowe utwory będą wykonywane podczas jubileuszowej "25 Tour" , która rozpocznie się jesienią 2017 i potrwa do grudnia br. Patronem trasy koncertowej jest Radio Złote Przeboje !

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!