Jak Michael Jackson robił zakupy w supermarkecie?

Niby nic, a jednak coś! Aby Król Popu mógł poczuć się jak zwykły śmiertelnik, trzeba było przedsięwziąć nadzwyczajne środki. Zobaczcie, jak Michael Jackson buszował po sklepie.

Michael Jackson od małego był przygotowywany do osiągnięcia wielkiego sukcesu. Rodzice inwestowali krocie w rozwijanie talentu syna i zaplanowali dla niego ścieżkę kariery, która miała być realizowana według ich wizji. Wokalista postanowił jednak pójść własną drogą, co jak wiadomo, opłacało mu się.

Sława jednak, potrafi przygnieść. Szczególnie, gdy tak naprawdę nie znało się "prawdziwego życia" zbyt dobrze. Michael Jackson tęsknił więc za chwilami, gdy mógł poczuć się kimś "całkowicie normalnym".

Jako że o wyjściu na ulicę bez obstawy nie było mowy, artysta postanowił spełnić swoje marzenie i po prostu zrobić zakupy w supermarkecie jak przeciętny obywatel. Do tego celu jego przyjaciel wynajął mu cały sklep na godzinę. Aby sytuacja stała się bardziej "naturalna", po hali spacerowali poprzebierani znajomi i członkowie jego rodziny udający nabywanie sprawunków... Nie obyło się bez ruchów w Moonwalkowym stylu!

Zobaczcie, jak wyglądała ta niecodzienna sytuacja.

 

Tęsknicie za Królem Popu?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!