Tamagotchi powraca!

Zabawka-hit lat 90. już niebawem zawłaszczy wolny czas wielu osób...

Pamiętacie te momenty, gdy zżerały Was wyrzuty sumienia po kilku miesiącach posiadania Tamagotchi , które wrzucone do szuflady, błagało o posprzątanie psu/kotu/małpce? To może powrócić!

Zabawka ta świeciła triumfy od 1996 roku i często była sprawdzianem dla dzieciaków, które błagały rodziców o to, by w ich domu pojawiło się żywe zwierzę. Jeśli nie sprostały zadaniu i ich wirtualny futrzak umarł z brudu - rodzice mieli święty spokój i argument: ich szkrab jest zbyt mało odpowiedzialny na zwierzaka.

My tu o samych negatywach, ale ileż radości kryło się za tym plastikowym, piskliwym urządzeniem! Już niebawem Amerykanie będą mogli ponownie poczuć ten dreszcz podniecenia. Z okazji 20. rocznicy ukazania się oryginalnego Tamagotchi na tamtejszym rynku, firma Bandai Namco odpowiedzialna za stworzenie zabawki, postanowiła wypuścić jego nową wersję.

Już 5 listopada 2017 roku do sprzedaży trafi wirtualny pupil w sześciu wersjach kolorystycznych . W odróżnieniu do wydania zabawki, które pamiętamy z dzieciństwa, nowa odsłona będzie mniej skomplikowana oraz straci na rozmiarze. Aby zwierzak przeżył, wystarczy go karmić i dbać o czystość - nie trzeba będzie go trenować czy dbać o dyscyplinę. Każde urządzenie, które wyceniono na 14,99$ , będzie posiadać za to opcję wyboru pośród sześciu zwierząt z oryginału.

 

Nie ogłoszono oficjalnej informacji o tym, czy i kiedy nowa wersja Tamagotchi trafi na europejski rynek. Liczymy jednak, że Bandai Namco nie zapomni o naszej miłości do tej zabawki !

Jak wspominacie Tamagotchi?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!