Christina Aguilera zaśpiewała hity Whitney Houston! [WIDEO]

Posłuchajcie "I Will Always Love You", "I Have Nothing" "Run to You" i "I'm Every Woman" w wykonaniu Christiny Aguilery!

Wokalistka wystąpiła podczas rozdania nagród American Music Awards. Swój mini-koncert poświęciła pamięci Whitney Houston - film "Bodyguard" , w którym Whitney zagrała główną rolę, 25 października 2017 roku obchodzić będzie 25-lecie.

Cztery utwory, które Aguilera zaprezentowała przed publicznością, to piosenki stanowiące ścieżkę dźwiękową dla filmu.

Wydarzenie było dla niej nie lada przeżyciem.

Uhonorowanie jedynej w swoim rodzaju Whitney Houston to błogosławieństwo. Jestem wdzięczna za to, że mogę celebrować ducha jej utworów i legendy, która żyje dalej. Czuję się szczęśliwa, że mogłam poznać ją osobiście na scenie i poza nią. Mam głębokie uznanie dla życzliwości, jaką mi okazała, kiedy wkraczałam w ten biznes. Jej łaskawość, hojność, ludzkość i piękno - to wszystko było zgodne z tym, na co miałam nadzieję spotykając moją idolkę i na zawsze pozostanie moim cennym wspomnieniem.

Posłuchajcie hitów Whitney Houston w interpretacji Christiny Aguilery !

Po całym wydarzeniu Christina opublikowała film, w którym wyznała, że "spełnił się sen małej dziewczynki" ...

Soundtrack do filmu "Bodyguard" ukazał się 17 listopada 1992 roku. Znalazło się na nim sześć utworów zaśpiewanych przez Whitney Houston: "I Will Always Love You", "I Have Nothing", "Run to You", "I'm Every Woman", "Queen of the Night" i "Jesus Loves Me". Krążek sprzedał się w ponad 45 milionach egzemplarzy.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!