Mikrofon Radia Złote Przeboje - nagraj i wyślij nam swój komentarz!

Mikrofon Radia Złote Przeboje to aplikacja dla Słuchaczy naszej stacji, która umożliwia Wam nagrywanie swoich wypowiedzi, komentarzy i zgłoszeń oraz przesyłanie ich ze swojego smartfona wprost do naszej redakcji!

Poznaj listę tematów!

W aplikacji znajdziesz listę bieżących tematów, o których mówimy lub będziemy mówić na antenie Radia Złote Przeboje. Po wybraniu konkretnego tematu możesz na niego odpowiedzieć, nagrywając i przesyłając do nas swoją odpowiedź. Otrzymasz automatyczne powiadomienia o nowych tematach i pytaniach, chyba że wyłączysz je w Ustawieniach aplikacji lub telefonu.

Nagraj komentarz

Uruchom aplikację Mikrofon Radia Złote Przeboje i nagraj swój komentarz, którym chciałbyś podzielić się z redakcją i Słuchaczami.

Zarządzaj swoimi nagraniami

To Ty decydujesz, które ze swoich nagrań prześlesz do redakcji Radia Złote Przeboje. Niepotrzebne lub już wysłane pliki możesz usunąć w każdej chwili.

Zarządzaj swoim kontem

Zarejestruj nowe konto użytkownika lub zaloguj się kontem Gazeta.pl. Możesz też zalogować się swoim kontem Facebook. Zdecyduj, czy chcesz otrzymywać powiadomienia push o nowych tematach dostępnych w aplikacji.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Skąd pobrać aplikację?

Urządzenia z systemem Android: 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.agora.mikrofonprzeboje

Urządzenia z systemem iOS: 

https://itunes.apple.com/us/app/mikrofon-radia-z%C5%82ote-przeboje/id1328825951?mt=8

Do czego służy aplikacja?

Mikrofon Radia Złote Przeboje to aplikacja dla słuchaczy i komentatorów Radia Złote Przeboje, która umożliwia im nagrywanie własnych wypowiedzi, komentarzy i zgłoszeń - oraz przesyłanie ich ze swojego smartfona wprost do redakcji Radia.

Jak wysłać komentarz do redakcji?

Nagraj komentarz, wybierz temat nagrania, opcjonalnie dodaj zdjęcie jako załącznik i wyślij materiał do redakcji Radia Złote Przeboje. Wysyłanie możliwe jest tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Jak zadbać o dobrą jakość swojego nagrania?

Zadbaj o to, żeby nic nie zakłócało nagrania. Wyłącz grające radio lub telewizor, zamknij drzwi i okna w pomieszczeniu. Jeśli przebywasz na zewnątrz, znajdź zaciszne miejsce lub osłoń mikrofon telefonu od wiatru. Mów bezpośrednio do mikrofonu telefonu - tak jak przy rozmowie telefonicznej. Postaraj się mówić wyraźnie, używając krótkich i prostych zdań.

Jak zarejestrować konto w aplikacji?

Przejdź w aplikacji do ekranu "Ustawienia" i zarejestruj swoje konto Facebook (niebieski przycisk) lub konto Gazeta.pl (czerwony przycisk). Jeżeli posiadasz już konto Gazeta.pl, ale nie pamiętasz swojego loginu lub hasła, odzyskaj je na stronie konto.gazeta.pl.

Jak zmienić hasło do konta Gazeta.pl?

Przejdź w aplikacji do ekranu "Ustawienia" i kliknij w link "PRZYPOMNIJ HASŁO". Możesz również wykonać tę czynność na komputerze, na stronie konto.gazeta.pl.

Czy korzystanie z aplikacji jest bezpłatne?

Instalacja i korzystanie z aplikacji Mikrofon Radia Złote Przeboje są całkowicie bezpłatne. Aplikacja łączy się z internetem, dlatego przy włączonych danych komórkowych operator sieci komórkowej może naliczać dodatkowe opłaty.

Jak zgłosić problem techniczny?

Przejdź w aplikacji do ekranu "Ustawienia" i kliknij w link "Zgłoś problem" - opisz sytuację i prześlij zgłoszenie. Możesz również przesłać wiadomość e-mail pod adres: mikrofon@zloteprzeboje.pl (w treści wiadomości podaj model swojego urządzenia, wersję systemu operacyjnego oraz wersję aplikacji Mikrofon Radia Złote Przeboje).

POLECAMY! :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!