Kylie Minogue wraca po 4 latach z nowym singlem!

Kylie Minogue zapowiedziała nowy album zatytułowany "Golden", którego premiera zaplanowana jest na 6 kwietnia 2018 r. Na pierwszy singel promujący album wybrany został utwór "Dancing".

"Golden" to pierwszy studyjny album Kylie od 4 lat i 14. w jej karierze. Tym razem większość materiału została nagrana w studiu w amerykańskim Nashville. Nie oznacza to jednak, że producencki debiut Kylie w kolebce muzyki country, zmienił jej styl na bliższy Dixie Chicks czy Dolly Parton. Charakter nowego materiału najlepiej oddaje pierwszy singel z płyty - "Dancing" , o którego brzmieniu opowiedziała sama artystka:

Jest w tym utworze oczywista nuta country, która w połączeniu z elektroniką i samplami wokalu, oddaje to, o czym mowa w nazwie tej piosenki. Uwielbiam to, że mój nowy singiel nazywa się właśnie "Dancing"! Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale w tym utworze jest głębia.
 

Kylie współtworzyła każdą z 12 piosenek. Jej podróż do Nashville zaowocowała pracą z najbardziej znanymi autorami tekstów muzyki country . Pierwszy to, urodzony w Wielkiej Brytanii,Steve McEwan (który napisał wiele hitów m.in. dla Keitha Urbana, Kenny Chesney oraz Carrie Underwood). Druga osoba to Amy Wagde - kolejna Brytyjka, znana ze współpracy m.in. z Edem Sheeranem.

"Golden" to naprawdę międzynarodowy projekt. W większości produkcją zajął się pochodzący z Niemiec, Sky Adams; poza nim przy albumie pracowali również: Jesse Frasure, Eg White, Jon Green, Biff Stannard, Samuel Dixon, Danny Shah oraz Lindsay Rimes.

Na albumie znajduje się również jeden duet - ballada "Music's Too Sad Without You" nagrana razem z Jackiem Savorettim .

Kylie MinogueKylie Minogue materiały prasowe materiały prasowe

Tracklista:

1. "Dancing"

2. "Stop Me From Falling"

3. "Golden"

4. "A Lifetime To Repair"

5. "Sincerely Yours"

6. "One Last Kiss"

7. "Live A Little"

8. "Shelby '68"

9. "Radio On"

10. "Love"

11. "Raining Glitter"

12. "Music's Too Sad Without You (with Jack Savoretti)"

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!