Posłuchajcie nowego singla Urszuli - "O mnie, o Tobie"!

Urszula zaprezentowała nową piosenkę stworzoną we współpracy z producentem zespołu Hey - Marcinem Borsem.

Najnowszy singiel Urszuli "O mnie, o Tobie" wkręca się w zmysły i zapada w pamięć... Nie tylko dzięki nieoczywistej co-produkcji Marcina Borsa, ale i melodii przełamanej przesterowaną gitarą.

Efekt podbija gęsto zabarwiony emocjami tekst autorstwa (również kompozytorów utworu!) - Urszuli, Patryka Kumóra i Pele Loriano:

Śmiech, płacz, Twój gniew, za bardzo Ciebie chcę. Znam na pamięć Twój każdy grzech. mocno czuję strach, że to już nie Ty, a może winna byłam ja. nie potrzeba nam już więcej starych map, nie liczmy naszych strat.

Tak dojrzale, o tym, co mimo wszystko dobre w każdej miłości Urszula śpiewa tuż przed Walentynkami. Warto o tym pamiętać! Wokalistka opowiedziała o nowym kawałku:

Dzieje się! Zarówno w backgroundzie muzycznym, jak i literackim. Warstwa po warstwie, przy każdym odsłuchu można tu odkryć coś nowego. Zupełnie jak w związku dwojga ludzi. Ktoś, kto nigdy nie przeżył sinusoidy uczuć w relacji z ukochaną osobą, nie poznał ani siebie, ani tego, kogo kochał, ani prawdziwej miłości.

Posłuchajcie...

 

Podoba Wam się nowy utwór Urszuli?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!