Michał Szpak zaśpiewał z siostrą hit Andrei Bocellego i Ariany Grande [WIDEO]

Artysta odbywa właśnie trasę koncertową "Classica Tour". W trakcie występu w Bydgoszczy wykonał z Marleną Szpak utwór "E Piu Ti Penso". Posłuchajcie!

Michał Szpak do końca kwietnia 2018 ma naprawdę napięty grafik. Wokalista jest w trakcie trasy koncertowej, która jest naprawdę wyjątkowa - odbywa się w filharmoniach i teatrach muzycznych, a repertuar opiera się na klasyce.

Gościem specjalnym na koncertach jest siostra piosenkarza - Marlena Szpak - profesjonalna śpiewaczka operowa na co dzień mieszkająca we Włoszech. Muzycy wykonali wspólnie pieśń Andrei Bocellego i Ariany Grande zatytułowaną "E Piu Ti Penso", a wszystko to w trakcie pierwszego koncertu otwierającego trasę, który odbył się w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.

 

Macie ochotę na więcej klasyki w wykonaniu jurora programu "The Voice of Poland 8" ? Oto kolejne koncerty w ramach "Classica Tour":

Michał lubi wyzwania - pokazał nam to wykonując utwór "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena czy też hit Eltona Johna z "Króla Lwa" ...

Podobał Wam się występ rodzeństwa?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!