Już jest! Nowy singiel Backstreet Boys "Don't Go Breaking My Heart"

Na ten dzień czekały miliony fanów na całym świecie. Panowie z Backstreet Boys powrócili po 5 latach z nowym singlem "Don't Go Breaking My Heart".

"Backstreet's back alright". Niespełna 5 lat od wydania ostatniego albumu, "In a World Like This" boysband zaskoczył swoich fanów nowym, wpadającym w ucho singlem "Don't Go Breaking My Heart". Nagranym zaraz po zakończeniu rezydentury w Las Vegas "Backstreet Boys: Larger Than Life". Zespół poszedł za ciosem i wraz z premierą singla udostępnił również teledysk, w którym możemy zobaczyć imponujące popisy taneczne. Sami zobaczcie!

 

Piosenka została napisana przez Stephena Wrabela i wyprodukowana przez Stuarta Crichtona i Jamie Hartmana. Jest z pewnością zapowiedzią jakiegoś większego projektu, ale zespół na ten temat póki co, nie zdradza więcej szczegółów. 

Backstreet Boys - 'Don't Go Breaking My Heart'Backstreet Boys - 'Don't Go Breaking My Heart' Backstreet Boys - 'Don't Go Breaking My Heart' Cover

Howie Dorough od samego początku wiedział, że "Don't Go Breaking My Heart" musi być ich pierwszym singlem:

W ostatnim czasie nagraliśmy sporo świetnych piosenek,  jednak ta była dla nas wyjątkowa pod wieloma względami. Stwierdziliśmy, że jeśli my jej nie wydamy, ktoś inny to zrobi. To stuprocentowy hit!

Tydzień temu Backstreet Boys na jednym ze swoich koncertów, chcąc pokazać swoje poparcie dla "girl power", przebrali się za swoje koleżanki z branży Spice Girls

W 2018 roku zespół świętuje swoje 25-lecie. Trzeba przyznać, że pomimo upływających lat, panowie są w świetnej formie. 

Jak Wam się podoba nowy singiel Backstreet Boys?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!