Kylie Minogue i Nick Cave po latach znowu wystąpili razem

Podczas jednego z ostatnich koncertów Nicka Cave'a w Londynie na scenie do muzyka dołączyła Kylie Minogue i wspólnie wykonali wielki hit "Where The Wild Roses Grow".

Kylie Minogue była gościem specjalnym podczas jednego z ostatnich koncertów swojego przyjaciela Nicka Cave'a w Londynie. Duet wykonał wspólnie swój wielki przebój "Where The Wild Roses Grow ".

 

Na widowni tego wieczoru znalazło się wiele sław, między innymi: Kate Moss , David Gardner , Liv Tyler oraz syn Nick'a Earl .

"Where The Wild Roses Grow " dotarł w 1995 roku na pierwsze miejsca list przebojów w aż 11 krajach! W jednym z wywiadów Nick zdradził, że marzył od wielu lat o napisaniu piosenki dla Kylie. Miał na tym punkcie wręcz obsesję, ale nie było to dla niego łatwe zadanie. Cave chciał, aby świat poznał jego przyjaciółkę z zupełnie innej strony. W taki sposób powstała jedna z najpopularniejszych piosenek muzyka, która jest grana do dzisiaj w radiach na całym świecie.

Kylie Minogue niedawno obchodziła swoje 50. urodziny. Zobaczcie koniecznie nasze zestawienie , w którym przedstawiliśmy największe metamorfozy gwiazdy.

Przypominamy, że Nick Cave and the Bad Seeds już 4 lipca 2018 roku wystąpią w Gdyni na głównej scenie Opene'er Festival.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!