"Zakręcona" Reni Jusis ma już 23 lata

Pierwszy solowy album Reni Jusis "Zakręcona" ukazał się 20 czerwca 1998 roku. Co nowego artystka szykuje dla swoich fanów?

Kawałek o tym samym tytule błyskawicznie stał się hitem i podbił listy przebojów w Polsce. Wyprodukował go i skomponował Yaro z gościnnym udziałem rapera Shakul z Francji, raperki Oliwki oraz trójki Amerykanów z grupy Flag House Vag.

 

Album "Zakręcona" w 1998 roku otrzymał Fryderyka za "najlepszy album rap/hip-hop".

Reni Jusis nie zwalnia tempa. Piosenkarka zakończyła prace nad swoim nowym albumem. "Je Suis Reni" to ponad godzinny zbiór niezapomnianych francuskich piosenek o miłości w jej wykonaniu i prowadzeniu. Mało kto wie, że przygoda Reni Jusis z Francją i miłość do piosenek tego regionu trwa od wielu lat, jednak dopiero teraz Reni chce podzielić się swoimi muzycznymi inspiracjami z polską publicznością. W związku z tym powstał niezwykły projekt: melancholijny i zabawny zarazem. Łączący klasyczne francuskie utwory z lat 70. z największymi popkulturowymi hitami, które nadal utrzymują się na radiowych rotacjach w Polsce.

 

Artystka rozpoczęła także pracę nad nowym albumem "Iluzjon cz. II", który ma ukazać się w 2022 roku nakładem wydawnictwa Kayax.

Jak Wam się podoba artystka w nowej muzycznej odsłonie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!