Kylie Minogue zaśpiewała wersję demo "New York City"

Podczas koncertu w Bowery Ballroom w Nowym Jorku artystka wykonała niepublikowany dotąd utwór "New York City" i cover Dolly Parton i Kenny'ego Rogersa "Islands in the Stream".

W poniedziałek 25 czerwca 2018 roku w legendarnej sali koncertowej Bowery Ballroom w Nowym Jorku odbył się koncert Kylie Minogue . Artystka postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę i wykonała wersję demo piosenki "New York City ". Utwór miał znaleźć się na ostatnim albumie Australijki "Golden ".

Zrobię teraz coś, czego nigdy nie robiłam! Zagram dla Was demo piosenki, która miała trafić na ostatni album. Napisaliśmy wiele kawałków. Nie jestem w stanie nawet ich wszystkich zliczyć. Tak się zdarza, że niektóre utwory nie trafiają na album z różnych powodów. Ta, którą teraz wykonamy, nie pasowała zupełnie do całości płyty. Pasuje jednak do tej wyjątkowej okazji, jaką jest koncert w Nowym Jorku.
 

Nie był to jedyny zaskakujący element koncertu. Kylie zaśpiewała również cover "Islands of the Stream " Dolly Parton i Kenny'ego Rogersa , w którym mogła zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Znakomicie odnalazła się w muzyce country.

 

Kylie Minogue ma na swoim koncie aż 15 studyjnych albumów. Ostatni "Golden" miał premierę 6 kwietnia 2018 roku. Promują go single "Dancing " i "Stop me from Falling ". Krążek dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i Australii.

Jak Wam się podoba nowa piosenka Kylie? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!