Starsze panie z Cieszanowa nagrały teledysk dla The Rolling Stones

Gospodynie w okolicach 70-tki postanowiły pokazać, że mają w sobie rock'n'rolla! Zobaczcie zapowiedź ich klipu do "Satisfaction".

Niezapominajki – tak nazywa się zespół, w którego skład wchodzą Maria, Janina, Aniela, Józia i Grażyna. Panie są prawdziwymi gwiazdami swojego miasta – żadne urodziny Cieszanowa czy inne podniosłe wydarzenia nie odbędą się bez ich udziału!

Kiedy gospodynie usłyszały, że 8 lipca 2018 na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi legenda – The Rolling Stones – postanowiły oddać hołd starszym kolegom. Najpierw postawiły na pierogi – nalepiły ich cały gar i mają zamiar zawieść je do stolicy. Potem wpadły na pomysł nagrania coveru jednego z największych hitów Rolling Stonesów „Satisfaction”.

Nad stworzeniem klipu do tego kawałka przez trzy dni pracowało około 300 osób. Motocykle, ramoneski, rogi na kaskach i wiele więcej znajdziecie w zapowiedzi teledysku, której premiera odbyła się 2 lipca 2018 na cieszanowskim rynku…

 

A oto próbka talentu gospodyń na żywo!

 

Panie marzą o tym, by ich idole zagrali koncert w Cieszanowie. W tym celu napisały otwarty list do członków kapeli.

Nazywamy się Niezapominajki. Jesteśmy waszymi fankami od ponad 50 lat, zawsze marzyłyśmy że zawitacie do naszego małego miasteczka Cieszanowa. Teraz jest ku temu okazja, bo przyjeżdżacie do Polski. Dlatego mamy dla was niespodziankę, przygotowałyśmy wielki gar pierogów (to takie polskie tradycyjne danie, pokochacie je), oraz na waszą cześć nagrałyśmy specjalny teledysk. Mamy nadzieję, że wam się spodoba, bo włożyłyśmy w to dużo pracy, a wspiera nas w tym cały kraj. Liczymy też na spotkanie, chciałybyśmy wam wręczyć przygotowane specjalnie na tę okazję danie i zaśpiewać naszą wersję waszego hitu Satisfaction. Tutaj link: www.facebook.com/cieszanowrockfestival/videos/1755476237855249 Podpisano Niezapominajki: Janina (69), Maria (63), Józia (73), Aniela (70), Grażyna (60)

The Rolling Stones skuszą się na pierogi i przyjazd do Cieszanowa? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!