Paul McCartney wystąpi w Krakowie! Znamy szczegóły

Paul McCartney ogłosił w zeszłym tygodniu, że nie może się już doczekać nadchodzącej trasy koncertowej "Freshen Up", która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie.

Na tę wiadomość czekało wielu fanów McCartneya . Możemy już oficjalnie potwierdzić, że 3 grudnia 2018 roku zawita do krakowskiej Tauron Areny ze swoją trasą "Freshen Up".

Będzie to pierwsza trasa Paula od czasu "One On One Tour ", podczas której koncertów artysty w latach 2016-2017 wysłuchało około 2 mln fanów. Jest to również pierwsza trasa koncertowa, która rozpocznie się po premierze nowego albumu " Egypt Station ", który będzie wydany 7 września nakładem Capitol Records.

Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy "Out There".

Paul McCartney również nie może się doczekać koncertu w Polsce!

Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu -  Get ready to rock Poland!

Trasa "Freshen Up " rozpocznie się we wrześniu czterema koncertami w Kanadzie. Następnie w październiku Paul wystąpi jako główna gwiazda 17. edycji festiwalu Austin City Limits w Stanach Zjednoczonych. Europejska część trasy przypada na grudzień i zakończy się koncertami w Wielkiej Brytanii.

Koncerty Paula McCartneya spełnią wszelkie oczekiwania jakie można mieć wobec rockowego show: prawie 3 godziny z najlepszymi utworami z przełomu ostatnich 50 lat; dziesiątki piosenek z solówkami w wykonaniu Paula; niezapomniane kawałki "Wings" i "The Beatles", które ukształtowały ścieżki dźwiękowe naszego życia. Paul wraz ze swoim zespołem koncertowali we wszystkich zakątkach świata: w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Japonii, Australii, Nowej Zelandii. Swoją obecnością i muzyką uświetniali takie miejsca jak: scena pod rzymskim Koloseum, moskiewski Plac Czerwony, Pałac Buckingham czy Biały Dom. Wystąpili również na darmowym koncercie w Meksyku dla ponad 400 000 ludzi, w San Francisco w Candlestick Park- gdzie The Beatles zagrali swój ostatni koncert w 1966 roku, na pustyni w Kalifornii podczas historycznego festiwalu Desert Trip, w wypełnionym po brzegi klubie Pappy & Harriet Pioneertown, a dzięki transmisji na żywo ich występ można było zobaczyć nawet w kosmosie!

 

Skład zespołu uformowany w ostatnich 15 latach - Paul "Wix" Wickens (instrumenty klawiszowe), Brian Ray (gitara basowa/gitara), Rusty Anderson (gitara), Abe Laboriel Jr (perkusja) - jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt audio i wideo, który zapewnia niezapomniane wrażenia z każdego miejsca, a dzięki któremu koncerty Paula McCartneya są uznawane za przełomowe i pozostają w pamięci na całe życie.

Bilety na koncert w Krakowie w cenach od 279 zł - 579 zł trafią do sprzedaży 20 lipca 2018 roku o godz. 12:00. 

Z kim się widzimy na koncercie? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!