Lenny Kravitz opublikował teledysk do singla "Low"

Piosenka promuje najnowszy album muzyka "Raise Vibrations", który trafi na półki sklepowe 7 września 2018 roku.

Ujęcia Lenny'ego w w nowym klipie przeplatają się z postacią kobiety, która również gra na perkusji i wykonuje piosenkę z podobnym zapałem. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jean-Baptiste Mondino .

 

Lenny o współpracy z Mondino:

Kiedy Jean po raz pierwszy usłyszał "Low", skupił się przede wszystkim na rytmie. Efektem tego jest, to co widzimy na obrazku, czyli czarny pokój, czarny zestaw perkusyjny, czarne ubrania. Najważniejsza była prostota i przestrzeń. Udało mu się w ten sposób pokazać rozmowę, która się toczy w tej piosence. 

Tak prezentuje się tracklista albumu " Raise Vibrations ":

1. We Can't Get It All Together 2. Low 3. Who Really Are the Monsters? 4. Raise Vibration 5. Johnny Cash 6. Here to Love 7. It's Enough 8. 5 More Days 'Til Summer 9. The Majesty of Love 10. Gold Dust 11. Ride 12. I'll Always Be Inside Your Soul

Muzyk urodził się 26 maja 1964 roku w Brooklynie. Jest czterokrotnym laureatem nagród Grammy. Swoją przygodę z muzyką zaczynał w chłopięcym chórze kalifornijskim oraz występując w The Metropolitan Opera. Debiutancka płyta Kravitza "Let Love Rule" została wydana jesienią 1989 roku. Promowały ją między innymi single "Be" i "I Build This Garden For Us". 

Ostatni album Lenny'ego Kravitza "Strut" ukazał się 23 września 2014 roku.

Podoba Wam się nowy teledysk Lenny'ego? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!