Cher nagrała album z coverami Abby

Jak się okazuje piosenka "Fernando", którą Cher nagrała z Andy Garcią na potrzeby filmu "Mamma Mia 2: Here We Go Again" jest zapowiedzią większego projektu.

Niebawem, bo już za 27 lipca 2018 roku do kin trafi druga część hitowego filmu "Mamma Mia! Here We Go Again ". Do obsady z pierwszej części filmu, czyli między innymi: Meryl Streep, Amandy Seyfried, Pierce'a Brosnana i Colina Firtha, dołączyli Cher, Lily James, Alexa Davies, Josh Dylan i Andy Garcia.

 

Jedną z piosenek promujących film jest " Fernando ", którą Cher zaśpiewała z Andy Garcią. To jednak nie koniec wyjątkowych coverów. Artystka postanowiła nagrać cały album z coverami zespołu Abba! Jak sama przyznała, praca nad płytą sprawiła jej wiele frajdy.

Po tym, jak nagrałam "Fernando", pomyślałam, że byłoby fajnie zrobić cały album z coverami Abby. I tak zrobiłam! Przygotowałam zupełnie nowe aranżacje. Fani na pewno będą zadowoleni.
 

Przypominamy, że zespół Abba 27 kwietnia 2018 roku zapowiedział swój wielki powrót , po 35 latach nieobecności na rynku muzycznym. Oprócz nowej muzyki możemy spodziewać się również trasy koncertowej, podczas której wystąpią ich hologramy.

"Bogini Popu" Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel "I Got You Babe " duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Brodwayu i w kultowych filmach takich jak: "Maska ", "Silkwood " czy "Wpływ księżyca ". Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: "If I Could Turn Back Time ", "Believe ", "Strong Enough ", "Walking in Memphis " czy "One by One ".

W programie The Graham Norton Show artystka zdradziła, że była bardzo niegrzeczną dziewczynką. W wieku 9 lat uciekła z domu i ukradła konia !

Ostatni krążek Cher "Closer to the Truth " ukazał się w 2013 roku.

Cieszycie się? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!